قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات هجاموشن به دقت ملاحظه فرمایید.

قوانین و مقررات عمومی

وبسایت هجاموشن مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می‌کند و شرایط و قوانین عمومی استفاده از خدمات وبسایت، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده می‌باشد. کاربران گرامی در نظر داشته باشند که خرید از وبسایت هجاموشن به منزله مطالعه و پذیرش قوانین و مقررات وبسایت هجاموشن بوده و کاربر مسئولیت مطالعه مستمر صفحه قوانین و اطلاع از تغییرات احتمالی در قوانین وبسایت را پذیرفته است.

قوانین و مقررات اختصاصی

  • وب‌سایت هجاموشن تعهد مینماید پس از پرداخت آنلاین و نهایی شدن فرآیند خرید، کالای انتخاب شده را در زمان تعیین شده تولید نماید.
  • نمونه کارهای استفاده شده در وبسایت هجاموشن متعلق به این شرکت بوده و به سفارش مشتریان طراحی و تولید شده است، استفاده به هر نحو از این نمونه‌ها بدون ذکر منبع، غیرقانونی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.
  • مسئولیت صحیح بودن اطلاعات ثبت شده در هنگام ثبت‌نام، بر عهده خود مشتریان و کاربران خواهد بود.
  • در مورد اطلاع از زمان تحویل کالای خریداری شده بعد از ثبت‌نام، با کارشناسان وبسایت هجاموشن تماس حاصل نمایید.
  • با توجه به الزامی بود اطلاعات شما برای تکمیل فرآیند خرید، وبسایت هجاموشن امنیت اطلاعات خصوصی شما را تضمین می‌نماید و تمام تلاش خود را در حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی افراد می‌نماید.
  • پس از ثبت سفارش شما در وبسایت، تماس کارشناسان هجاموشن و تعیین جلسه هماهنگی در صورت لزوم، فرآیند تولید محصول درخواستی آغاز می‌شود و کنسل کردن سفارش بعد از آن مستلزم پرداخت جریمه خواهد شد.